• Bölgesinde yapılabilecek ilk ve son AVM-EvOfis karma projesi
 • 30 binden fazla konuta, 120 binden fazla kişiye, Ostim ve İvedik’teki 12 bin işletmeye hizmet verebilecek bir bölgede bulunması
 • Seçkin ve popüler markaların yer alacağı bir alışveriş merkezi
 • Ankara’da mağaza satın alabileceğiniz tek AVM projesi
 • Ev-ofislerin AVM’nin hemen üstünde yer alması nedeniyle, her türlü kişisel ihtiyacın dışarı çıkmadan karşılanabilmesi imkanı
 • Ticari işletmelerden düzgün ödemeli, istikrarlı kira getirisi sağlayacak yatırım imkanı
 • Yan yana birden fazla ev-ofisi veya dükkanı birleştirip, ihtiyacınız kadar alanı satın alabilme imkanı
 • Bölgesindeki emlak değer artışını belirleyen ve kalitesini kanıtlamış olan Akkent markasının 6. etap projesi
 • Akkent Konutlarının her projesinde olduğu gibi teslimattan sonra teknik destek hizmeti
 • İşletmesi ekonomik, bakımı kolay, gelişmiş teknoloji ile yapılmış projede gayrimenkule sahip olma imkanı
 • Sözleşme ile birlikte hemen fatura alabilme ve katma değer vergisini kullanabilme imkanı


 • Akkent 6 AVM Home-Ofis projesi; 2000’li yıllardan beri Batıkent’e yaptığı yatırımlarla bölgesinde bir marka haline gelen Akkent Konutları’nın mimarı, Ünal Akpınar A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Ünal Akpınar’ın 15 yıldan az bir süre içinde teslim ettiği 5 farklı konut projesinin son etabı olan Akkent 6 AVM Ev- Ofis projesi, yatırım değeri her gün artan Batıkent’in Çakırlar bölgesinde bulunuyor.

  2018 yılının son çeyreğinde tamamlanacak Akkent 6 AVM Home-Ofis projesi, ana ulaşım aksı üzerinde, Çevre yoluna 5 dakika, havaalanına 15 dakika, İstanbul yoluna 8 dakika, Kızılay merkeze 20 dakika, metro durağına ise 2 km mesafe de konumlanıyor. Proje, Ankara’nın sanayi ve ticari merkezlerinden, İvedik ve Ostim bölgelerine yakınlığıyla, 12.000’den fazla iş yerinin yeni buluşma noktası olmaya hazırlanıyor.

  Bölgesinin tek ticari ve karma projesi olma özelliğini taşıyan Akkent 6 AVM Home-Ofis, konumu itibari ile 30.000’den fazla konuta hizmet etmeye hazırlanıyor. Ticari parsel üzerinde kurulu projede; 15.000 m2 kapalı alan içerisinde, 316 adet 1+1 Home-Ofis olarak kullanıma sunulacak bağımsız bölüm ve altında konumlandırılmış 113 adet mağazayı barındıran bir AVM bulunuyor. Açık ve kapalı otoparkı bulunan proje, Akkent Paradise Gardens ile yan yana konumlanması nedeni ile 432 adet konuta da komşu oluyor. Bölgede emsalinin bulunmaması ve projenin ana cadde kavşağı üzerinde konumlanması ise günlük ziyaretçi trafiği için yüksek beklenti sunuyor.

  AVM mağazalarının satılabilir olmasıyla, yatırımcılara yeni bir soluk getiren Akkent 6 AVM Home-Ofis, bölgesinin artan nüfus ve ticari potansiyeline AVM’de bir araya getirdiği seçkin markalarla cevap veriyor. Cafe, market, restoran, eczane, beyaz eşya mağazası, eğlence alanları, giyim ve kozmetik mağazalarıyla Batıkentlilere aradığı her şeyi bulabilecekleri, güvenle alışveriş yapabilecekleri yaşam alanları yaratıyor.

  Akkent 6 AVM Home-Ofis, ticari kuruluşların merkez ofis, finans, satın alma, satış birimlerinin üretim sahasının dışında tutulma talebine cevap verebilecek, 1+1 Home-ofis seçenekleri ve caddeye bakan cephelerde bulunan AVM mağazalarıyla, Batıkent’in yeni iş, yaşam ve eğlence merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor.

  AKKENT AKKENT 6 AVM EV-OFİS ALIŞVERİŞ EĞLENCE